نوید ملایی

سخنران بین المللی
مدرس دانشگاه
مشاور مدیریت

International Keynote Speaker Management Consultant

نوید ملایی

سخنران بین المللی
مدرس دانشگاه
مشاور مدیریت

• دکترا - مدیریت (گرایش تولید و عملیات)
• کارشناسی ارشد MBA (گرایش استراتژی)
• مدرس دوره «مدیریت تحول» در دوره DBA دانشگاه خوارزمی
• مدرس «رفتار مصرف کننده» در دوره MBA یکساله - دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران
• مدرس دوره های «مدیریت ارتباط با مشتری»، «رفتار مصرف کننده» و «فروش حرفه ای و ویزیتوری» در موسسات آموزشی معتبر از قبیل مجتمع فنی تهران، مرکز آموزش وزارت بازرگانی و ...
• مولف کتاب «هلدینگ و ساختار بهینه خصوصی سازی»، نشر سخنوران، 1393
• مولف کتاب «مدیریت ارتباط با مشتری، چالش ها و راهکارها»، نشر دیباگران، در مرحله نشر
• سخنران کلیدی مدعو در کنفرانس های بین المللیGLAFAD ژوهانسبورگ (آفریقای جنوبی)، نشست جهانی IBSSS2014 پوکت (تایلند)، کنفرانس بین المللی ETEEEM 2014 گوانگجو (چین) و کنفرانس بین المللی ICASS 2015 استانبول (ترکیه)
• سخنران و ارائه دهنده مقاله در کنفرانس های بین المللی در کشورهای ایتالیا، ترکیه، اسپانیا و هلند.
• عضو هیات داوران و کمیته علمی بیش از 50 کنفرانس بین المللی در کشورهای آمریکا، فرانسه، استرالیا، اسپانیا، رومانی، ایتالیا، چین، بلغارستان، مالزی، سنگاپور، تایلند، هندوستان، ترکیه، تایوان، لهستان و ...
• عضو هیات تحریریه، هیات داوری و شورای علمی بیش از 25 ژورنال علمی
• داور سازمان بین المللی CRDF سازمان همکاری های علمی بین المللی کشورهای در حال توسعه، آمریکا
• عضو آژانس تحقیقات بین المللی (GRA) و بنیاد نخبگان کنفرانس های بین المللی (CMR) مالزی
• عضو شورای سیاست گذاری مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت
• مشاور در حوزه ارتباط با مشتری (CRM) و بازاریابی در شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی
و . . .


مدیریت تحول – دوره DBA

بی تردید کارکنان و مدیران سازمان های امروز یا در ایجاد و هدایت تغییرات ناگزیر نقش آفرینی می کنند و یا از آن به شدت تاثیر می پذیرند. مهارت ایجاد تحول و دانش مدیریت تغییرات برای موفقیت مدیران امروز حیاتی است. پانصد شرکت اول رتبه بندی Fortune فهمیده اند که یا باید تغییر کنند، یا بمیرند!
چارلز داروین گفته است " این قوی ترین گونه ها نیستند که باقی می مانند، باهوش ترین ها هم نیستند، بلکه آنهایی هستند که نسبت به تغییر پذیراترند".

اگر از مخاطبان دوره های DBA هستید، از فایل مربوط به این بخش استفاده کنید. فایل مربوط به «سیلابس دوره مدیریت تحول» برای همه قابل دانلود و مشاهده است. برای مشاهده و استفاده از کتاب مفیدی که به عنوان منبع در نظر گرفته شده پس از دانلود «منبع مطالعه»، از گذرواژه ای که در کلاس به شما اعلام شده است، استفاده کنید.

رفتار مصرف کننده - MBA دانشگاه تهران

درس رفتار مصرف کننده برای دانشجویان MBA در گرایش بازاریابی از سرفصل های مهم و جذاب محسوب می شود. تلاش برای فهم شیوه های درک نقطه نظرات و دیدگاه های مشتریان، اسلوب تصمیم گیری، انعکاس فرهنگ در اولویت بندی و پاسخگویی به نیازها، نگرش و عوامل موثر بر انگیزش مصرف کننده و ... از موضوعاتی است که در این زمینه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
اگر در دوره MBA دانشگاه تهران - دانشکده اقتصاد، مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه های کشور و یا سایر موسسات آموزش عالی در تهران یا مراکز استان ها این درس را با بنده تجربه می کنید، فایل مربوط به «سیلابس رفتار مصرف کننده» برای همه قابل دانلود و مشاهده است. برای مشاهده سایر فایل ها پس از دانلود، از گذرواژه ای که در کلاس به شما اعلام شده است، استفاده کنید.

زبان تخصصی - دانشگاه پیام نور

درس زبان تخصصی مدیریت در دانشگاه پیام نور، همواره یکی از تاثیرگذارترین درس ها در قبولی کنکور کارشناسی ارشد رشته های مدیریت در دانشگاه پیام نور بوده و پس از قبولی در دانشگاه نیز اغلب به عنوان یک درس پیش نیاز ارائه می گردد. فرصت کوتاه برای مطالعه و فراموشی آموخته ها که از آزمون نکردن آنها ناشی می شود، این درس را برای اغلب داوطلبان دشوار می سازد.
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد برای کسب حد نصاب لازم در این درس نیاز به تلاش بسیار در مطالعه و دقت کافی در پاسخگویی آزمون ها دارند. بر این اساس تلاش شده است با ارائه قالب تست های مورد انتظار برای کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، داوطلبان با طرح سوالات این کنکور آشنا شده و با ممارست در این مهم، برای کسب رتبه بهتر و ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آماده شوند.
چنانچه در کلاس های زبان تخصصی بنده شرکت دارید و یا از کتاب من در انتشارات سیمیا استفاده می کنید، پاسخ سوالات را در کلاس و کتاب دریافت می کنید.

دوره های سازمانی و آزاد بازاریابی، فروش و CRM

مرکز آموزش بازرگانی (وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت) برای مخاطبان گسترده ای از طیف های مختلف کسب و کار دوره های آموزشی برگزار می کند. شرکت کنندگان دوره های مختلف این مرکز در تهران و یا مراکز استان ها، با توجه به سطح شرکت کنندگان و محتوای دوره ها، مطالب مختلفی را دریافت می کنند. در موارد بسیاری به درخواست یک کسب و کار خصوصی و یا موسسه دولتی، این دوره های آموزشی به صورت دوره درون سازمانی و به عنوان آموزش حین خدمت برای کارکنان و مدیران برگزار شده است.
شما نیز اگر در این دوره های آموزشی بنده حضور داشته اید، می توانید فایل های حاضر را (که از پرکاربردترین مطالب مورد استفاده در کلاس ها می باشد) برای استفاده بیشتر دانلود کنید. فایل مربوط به «مبانی بازاریابی و فروش در CRM» برای همه قابل دانلود و مشاهده است. برای مشاهده سایر فایل ها پس از دانلود، از گذرواژه ای که در کلاس به شما اعلام شده است، استفاده کنید.

رفتار مصرف کننده - کنکور دکترا

درس رفتار مصرف کننده برای داوطلبان کنکور دکترا در دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی، بسیاری از این داوطلبان را به تکاپوی شرکت در یک کلاس خوب و کمک گرفتن از یک مدرس توانمند واداشته است. با توجه به نقش پررنگ درس رفتار مصرف کننده قبولی آزمون ورودی دانشگاه ها در دوره دکترا، فقدان هر گونه نمونه سوال که بتواند داوطلبان را با طرح سوالات و شیوه مطلوب مطالعه آشنا کند، توقع بسیاری از این داوطلبان را به کسب نمرات خام بسیار پایین کاهش داده است و از این رو داوطلبی که بتواند در این درس نمره بالای متوسط کسب کند، از افزایش خوبی در نمره تراز بهره خواهد گرفت که منجر به اختلاف رتبه شدید با سایر داوطلبان می گردد.
تجربه تدریس در کلاس های کنکور دکترا در موسسه ماهان، یادآور داوطلبان پر تلاشی است که برایشان از درس رفتار مصرف کننده پله خوبی برای صعود و قبولی در مقطع دکترا ساخته ایم. فایل مربوط به «بخش اول رفتار مصرف کننده» برای همه قابل دانلود و مشاهده است. برای مشاهده سایر فایل ها پس از دانلود، از گذرواژه ای که در کلاس به شما اعلام شده است، استفاده کنید.

برگزارکنندگان کنفرانس ها و همایش های علمی
مدیران آموزش کسب و کارهای خصوصی و سازمان های دولتی
موسسات برگزار کننده دوره های آموزشی و متقاضیان همکاری
و
متقاضیان استفاده از خدمات مشاوره

می توانند پس از دانلود و مطالعه فایل های ارائه شده در این بخش (که شامل رزومه آموزشی و تعرفه همکاری است)، از منوی تماس (contact) برای طرح تقاضای خود و ارتباط بیشتر استفاده کنند.