کتاب ها

کتاب پارادوکس انتخاب - نوید ملایی

پارادوکس انتخاب

شاید شما هم در زندگی با این شرایط مواجه شده اید. شاید برای شما هم پیش آمده است که در زمان انتخاب از میان گزینه های بسیار، لذت داشتن حق انتخاب، تبدیل به حسرت کنارگذاشتن گزینه های دیگر شود.

ما این کتاب را به همه تصمیم گیرندگان پیشنهاد می کنیم. به پدران و مادرانی که برای تربیت فرزندشان تصمیم می گیرند، به زوج هایی که در آغاز ارتباط عاشقانه به تعهدات سنگین خود فکر می کنند، به کارآفرینانی که برای انتخاب یک شریک مناسب، به جستجو می پردازند، به مدیرانی که برای استخدام نیروی کار با گزینه های متعدد روبه رو هستند، به کسانی که برای خریدهای شخصی، خرید لوازم خانه، و حتی خرید خانه اقدام می کنند، به دانش آموزان و دانشجویانی که به انتخاب و تغییر انتخاب می اندیشند ... به تمام کسانی که می اندیشند!

ادامه
کتاب بازاریابی پیش بینانه - نوید ملایی

بازاریابی پیش بینانه

حاصل کار عمر آرتون و دومینیک لوین، باید کتاب جالبی باشد. در یک سو، مردی قرار دارد که دکترای فیزیک خود را تحت نظارت استادی که برنده نوبل شده، گذرانده است. اما عمر آرتون خود را بیش¬تر یک کارآفرین ذاتی می داند تا یک دانشمند فیزیک، که تجربیات خود را در شرکت¬هایی مثل شرکت مشاوره مک¬کینزی و تدریس در دوره¬های کسب¬وکار دانشگاه¬های نیویورک و کلمبیا در این کتاب به اشتراک گذاشته است.

در طرف دیگر، دومینیک لوین، یک ورزشکار حرفه ای زن در ورزش هاکی روی یخ که ترکیبی از دانش مهندسی (در دانشگاه دلف هلند) و دانش کسب وکار (در دانشگاه هاروارد آمریکا) را کسب نموده و نگاه جالبی به داده¬های مربوط به مشتری دارد تا آنها را برای شناخت بیشتر مشتری، به خدمت گیرد.

ادامه
کتاب رفتارشناسی مشتریان - نوید ملایی

رفتارشناسی مشتریان

به عنوان کسی که نیاز به مطالعه این کتاب را احساس کرده، شما باید تا اندازه زیادی تحت‌فشار کار باشید؛ احتمالا در محیط کارتان سرعت و کارایی، حرف اول را می زند و درآمدتان بسته به کیفیت ارتباطی که با مشتریان برقرار می کنید، متفاوت است. احتمالاً چند برنامه تبلیغاتی چندکاناله در دست اجرا دارید که بیش از نیمی از آن‌ها برای به ثمر نشستن، نیاز به اقداماتی فوری دارند. اگر هم متخصصی در حوزه ی مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) باشید، چه‌بسا همکارانتان در بخش های فروش و بازاریابی هنوز بر سر منبع جذب بهترین سرنخ های فروش به تفاهم نرسیده اند.

ما با این ماجراهای بازاریابی آشنایی داریم. مشاوره در زمینه‌ی بازاریابی و گزینش و آموزش کارکنان برای شرکت های مختلف، این فرصت را ایجاد نموده که بتوان به‌قدر قابل توجهی از این تجربیات ارزشمند را ارائه کرد.

ادامه
کتاب چارچوبی برای مدیریت بازاریابی - نوید ملایی

چارچوبی برای مدیریت بازاریابی

به عنوان کسی که نیاز به مطالعه این کتاب را احساس کرده، شما باید تا اندازه زیادی تحت‌فشار کار باشید؛ احتمالا درنویسندگان این کتاب از جایگاه ممتازی در علم بازاریابی برخوردارند و نوشته های ایشان در بسیاری از دانشگاه های معتبر دنیا به عنوان کتاب درسی رشته مدیریت تدریس می شود. این کتاب، مباحث تئوریک مدیریت بازاریابی را با چیره دستی در خلال تجربیات شرکت های کوچک و بزرگ به تصویر درآورده است.

چه مدیر عامل یک شرکت خصوصی فعال باشید که مشتاقانه سیاست های بازاریابی شرکت را دنبال می کند، و چه کارشناسی بازارایابی و فروش در یک مجموعه بزرگ که برای پیشرفت خود، به دنبال دانش بازاریابی است، کتاب مناسبی را در دست گرفته اید. به عنوان یک مرجع مناسب برای معرفی مهارت های بازاریابی برای افراد شاغل در حوزه های کاری مختلف، این کتاب می تواند مجموعه خوبی از نگرش های بازاریابی را با مخاطب در میان گذاشته و او را به تفکر مهمان کند.

ادامه