بازاریابی پیش بینانه

کتاب بازاریابی پیش بینانه - نوید ملایی

ناشر: دیباگران
محل نشر: تهران
تاریخ نشر: 1396
تعداد صفحات: 366 صفحه

خوانندگان گرامی؛
کتاب حاضر، ترجمه کتاب «بازاریابی پیش¬بینانه» است که از سوی عمر آرتون و دومینیک لوین به مشتاقان تلفیق علم و هنر بازاریابی تقدیم می¬شود. با اعمال جدیدترین تغییرات و ویرایش های نویسندگان، این کتاب مرجع که از اعتبار بین المللی در زمینه مدیریت بازاریابی برخوردار است، همچنان مخاطب جستجوگر را از تمام طیف های جامعه علاقه مندان به بازاریابی، فرا می خواند.

در کلاس های مدیریت بازاریابی، فروش، رفتار مصرف کننده، مدیریت ارتباط با مشتری و امثال آن که پایان دوره آموزشی، آغاز دوره آزمون کردن آموخته ها در دنیای کسب و کار است، نیاز به یک کتاب مرجع مناسب در این حوزه به خوبی احساس می شد. اکنون کتاب حاضر می تواند در حجم مناسبی، مجموعه وسیعی از نگرش های بازاریابی را با مخاطب در میان بگذارد و او را به تفکر خلاقانه مهمان کند.

فعالان عرصه بازاریابی،
دانشجویان گرانقدر،

نویسندگان این کتاب توانسته اند در این کتاب، مباحث تئوریک مدیریت بازاریابی را با چیره دستی در خلال تجربیات شرکت های کوچک و بزرگ به تصویر کشیده و از درآمیختن این دو مهم، زمینه های تحقیقاتی بسیاری را به مخاطب پیشنهاد دهند. نکات کاربردی بسیاری را در این کتاب خواهید یافت تا با استفاده از کلان¬داده¬ها و شناخت بیش¬تر مشتریان، به بازگرداندن اعتبار خدشه¬دار شده¬ی بازاریابی امیدوار بوده و با بهره¬گیری از این آموزه¬ها، ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار نمایید تا وظیفه¬ی حقیقی خود را ادا کنید.

بری شوارتز، روانشناس، استاد دانشگاه و سخنران برجسته ای است که حاصل تحقیقاتش در حوزه رفتارهای اجتماعی، در سراسر جهان مورد توجه واقع شده است. او در این کتاب، علاوه بر معرفی نحوه انتخاب و تصمیم گیری در ذهن انسان ها، به بررسی خطاهای پنهان در تصمیم گیری پرداخته و نهایتا با ارائه راهکارهایی، تلاش دارد تا به انسان گرفتار در بند انتخاب های بسیار، کمک کند تا بتواند از حق انتخابی که (به اجبار) برایش در نظر گرفته شده است، بیشتر و بهتر بهره مند گردد.